Kdo vlastně jsem?

Jmenuji se Jakub Podobský a focení je to, co mě dělá šťastným.  Neustále se učím, zdokonaluji a zjišťuji čím dál tím více, jaké možnosti mně tato profese nabízí. Zanedlouho jsem si uvědomil, že je to profese, které se chci v životě nadále věnovat.

Za svou dobu fotografování mám ve svém portfoliu několik svateb, maturitních plesů, rodinných fotografií a kulturních akcí jak v Česku, tak v zahraničí.

Za svůj největší úspěch považuji fotografování  v Anglii, kde jsem měl možnost odfotografovat předsvatební akci zvanou Hena párty, svatbu v Bangladéšském stylu a Anglicko-Českou rodinu.

V poslední době se zaměřuji především na street fotografii, krajiny a portréty. Jako fotograf mám na této profesi nejraději tu rozmanitost. Stále se setkávám s novými lidmi, poznávám různé kultury a nová místa. Nejkrásnější je pocit, kdy lidé ocení mou práci, rádi se ke mně vracejí a doporučí mě dále svým blízkým. Tak vím, že to co dělám, lidi baví a posouvá mě to zase o krok dál.

Můj cíl je, aby se pro mě lidé rozhodovali ne proto, že potřebují „nějakého fotografa“, ale aby si mě zvolili kvůli stylu, kterým fotím. Moje hlavní vize je vlastní styl se svými prvky.

Fotoaparát je pro mě prostředek, jak vyjádřit můj názor na svět, lidi a okolí…

Před objektiv se mi postavily tyto firmy: